Spis

Blog autorski grupy Ailes

31 marca 2017

Zbliża się Godzina Diabła...

 
Witajcie! Blog Ailes powraca i to w nowej odsłonie. Wiele rzeczy ulegnie zmianie, zaczynając od osób prowadzących bloga, a kończąc na tematyce postów. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. 


Nasz powrót zainspirowała Godzina Diabła, czyli antologia, nad którą ciężko pracujemy. Jeśli ktoś został kiepsko poinformowany i termin "antologia" nic mu nie mówi, spieszę z wyjaśnieniami. Otóż jest to zbiór opowiadań wielu autorów, gdzie można spotkać różną liczbę stron czy gatunków literackich. Każdy pisze indywidualnie, więc prace nie łączą się ze sobą bezpośrednio. Ich wspólnym punktem pozostaje temat. W naszym przypadku to "Godzina Diabła". Mam nadzieję, że zainteresujemy Was naszymi tekstami! Jednak, żeby je przeczytać, musicie wykazać się cierpliwością. Co prawda, wszyscy pracujemy na zwiększonych obrotach, lecz minie kilka miesięcy zanim będzie można nabyć ebook'a z gotową antologią.

A wiecie, co dodaje temu wszystkiemu większego znaczenia? Cały zysk przekażemy na akcję charytatywną! Co dałoby więcej spełnienia niż połączenie pasji z pomocnym gestem? Jeśli Was zainteresowałam, to wpadajcie tu częściej! Będziemy podawać informację z pierwszej ręki. 

W planach mamy również tworzenie postów rozrywkowych. Będą one zawierały mini konkursy, quizy, cytaty tygodnia oraz dadzą możliwość poznania się bliżej. Ich częstotliwość nie przekroczy jednego postu tygodniowo, jeśli jednak taka forma przypadnie Wam do gustu, z chęcią zwiększymy tę ilość.

Poza tym nie rezygnujemy z dalszego publikowania rozdziałów. Pojawią się nowi autorzy i nowe historie, a te stare pozostaną na blogu, gdyby ktoś chciał do nich wrócić. Obserwujcie nas uważnie, bo pomysłów jest sporo. Liczymy na Wasze zaangażowanie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze mile widziane...